Bitcoin Compass – je to podvod, test a recenze!

Logo Bitcoin CompassKaždý už slyšel o nově vznikající investiční metodě známé jako obchodování. I když nemáte konkrétní znalosti o tomto tématu, většina lidí chápe základy: Když je cena bitcoinů nízká, nakupujete je a když cena stoupá, prodáváte je, čímž generujete zisk.

Obchodování je sice mnohem složitější než to, co jsme si řekli v předchozím odstavci, ale základní principy jsou již jmenované. Pokud se vám podaří získat dostatek znalostí, abyste dokázali předvídat vzestupy a poklesy Bitcoinu, můžete dosáhnout zisku až tisíce dolarů. Důvěryhodné platformy jako eToro nabízejí tuto službu tisícům lidí denně, přičemž zisky mohou být gigantické.

Nebylo však divu, že začaly vznikat aplikace jako Bitcoin Compass. Tyto aplikace slibují nepředstavitelné zisky, protože předpovídají vzestupy a pády Bitcoinu. Jelikož být makléřem vyžaduje velkou investici času a studia, mnozí se stanou obětí tohoto typu aplikací, které jim „ušetří“ čas potřebný k provádění transakcí.

Pravda o Bitcoin Compass, gigantickém podvodu

Většina těch, kteří ve světě bitcoinů teprve začínají (a někteří zkušení), se cítí nadšená, že si pořídili aplikaci, která funguje jako nákupní a prodejní robot s „99,4%“ účinností.

Nevědí však, že je již delší dobu prokázáno, že tito roboti nejsou ničím jiným než aplikacemi duchů, které navrhli podvodníci s cílem získat na své účty značné vklady a poté zanechat své uživatele s gigantickými ztrátami.

Najít důkazy o podvodech v celé jejich šíři je však složité. Proto se tisíce lidí denně stávají obětí podvodu a tisíce eur jsou posílány na účty těchto podvodníků, kteří se obohacují zcela nezákonným způsobem. Mezi důkazy můžeme jmenovat např:

 • Jsou to nelegální zprostředkovatelé, kteří nemají žádnou potvrzenou pověst
 • Vědecky a ekonomicky vzato je nemožná predikční schopnost 99,4 %, jak tyto programy tvrdí
 • Jejich stránky nejsou ničím jiným než klonovým podvodem
 • Uváděné údaje jsou nereálné, ačkoli se tváří jako kontinuální nepřerušovaný zisk
 • V době, kdy chcete vybrat peníze, se objeví výmluvy nebo problémy

Jak tento podvod s Bitcoin Compass funguje

Termín klonovací podvod se uvádí pro ty online služby, které jsou nabízeny na různých stránkách a slibují nepředstavitelné zisky s malým úsilím. Zisk je tak atraktivní, že není divu, že mnoho lidí láká kliknout na jejich bannery nebo reklamy, aby byli přesměrováni na konkrétní stránku.

Vtipné je, že bez ohledu na to, na jaký název kliknete (Bitcoin Compass, Bitcoin Predict, Bitcoin Billionaire atd.), skončíte pokaždé přesměrováni na stejnou stránku. Z tohoto důvodu pochází název „klonovací podvod“.

Pravdou je, že mnoho nezkušených uživatelů tento první příznak ignoruje a rozhodne se na stránku podívat. Na ní se zobrazují gigantická tvrzení uživatelů, kteří se pomocí aplikace rychle stali milionáři. Následují obrázky, fotografie, posudky, bankovní výpisy atd. V některých případech můžete dokonce vidět videa známých lidí, kteří o tomto způsobu výdělku pozitivně přednášejí, ale bez uvedení konkrétní stránky.

Vše je navrženo tak, aby se objevilo a dalo pocit zisku uživatelům, kteří nadšeni, rozhodnou se připojit k tomu, co stránka nabízí.

Bitcoin Compass Investors

A jak podvodníci dosahují zisku?“

Stejně jako u jiných typů podvodů se lidé provozující tento podvod nezabývají žádnou násilnou krádeží. To my, přilákáni jejich slovy a službou, kterou nabízejí, se staneme obětí jejich podvodu a rozhodneme se vstoupit do všeho, co Bitcoin Compass nabízí.

Po úvodním pohledu vstoupíme do režimu registrace, kde jsme v některých případech požádáni o zadání našich údajů, protože v jiných se snažíme vytvořit náš účet. Když však přijde čas, registraci nelze dokončit, dokud nezaplatíme počáteční vklad. Tento vklad obvykle činí minimálně 250 eur.

Zálohu lze převést na bankovní účet nebo ji zaplatit různými způsoby pomocí online platebních metod. Pravdou je, že jakmile jsou peníze převedeny, je velmi malá šance, že je ještě uvidíme.

Co se bude dít dál u Bitcoin Compass?
Jakmile je proveden počáteční vklad, aplikace již dostala, co chtěla. Stránka si však musí zachovat fasádu důvěryhodnosti.

Stránka nám pogratuluje k tomu, že jsme učinili toto skvělé rozhodnutí, a následně nám začne zasílat různé údaje o našich výdělcích získaných v průběhu dní. Tyto zaslané dokumenty ukazují výdělky nerealistickým způsobem: 99,4 % předpovědí vyhrálo, na rozdíl od žádné ztráty. Pravdou je, že nám ukazují, jak se peníze den po dni prakticky zdvojnásobují.

Problém nastává, když se rozhodneme výhru vybrat. Zpočátku se to zdá rychlé a jednoduché, brzy však narazíme na následující možné problémy:

  • Výběr nelze provést kvůli problémům s platformou

.

  • Začnou nám nabízet šťavnaté nabídky, které nebudou platné, pokud si peníze vybereme

.

 • Nabádají nás, abychom více investovali a vydělali více
 • Řeknou nám, že výběr byl odeslán na náš bankovní účet, ale nikdy nedorazí

Uživatelé poněkud zoufalí, hledají okamžité řešení, a proto se obracejí na zákaznický servis takových stránek. Překvapivě najdou odpověď týmu podvodníků, který se laskavě snaží zákazníka uklidnit a přesvědčit ho, že je vše v pořádku. Budou se jim také snažit nabídnout balíčky, nabídky apod. Vše atraktivním způsobem, aby zákazník investoval více.

Když dojde trpělivost, lze si podvodu všimnout: peníze nelze vybrat a vždy se objeví výmluvy nebo problémy s jejich výběrem. Navíc v některých případech účty beze stopy zmizí a vezmou s sebou všechny vklady a následné investice uživatele.

Co mohu udělat, abych se nestal obětí tohoto typu podvodu?

Jakmile jste jednou provedli vklad na tento typ stránek, je nepravděpodobné, že byste z toho mohli mít prospěch. Nejlepší, co můžete z této situace získat, je získat zpět trochu peněz tím, že budete neustále usilovat o jejich výběr.

Neexistuje však žádné řešení, jak být tímto způsobem podveden, nejlepší metodou je prevence. Za tímto účelem musíme vzít v úvahu, tyto vlastnosti, a vyhnout se těmto stránkám:

 • Nabízejí gigantické zisky bez jakéhokoli úsilí
 • Jejich odkazy přesměrovávají na stránky s různými názvy nebo několik různých odkazů přesměrovává na stejné místo
 • Komentáře na stránce zpochybňují pověst domovské stránky
 • Obrázky na stránce nejsou vlastní: lze je najít jinde

A konečně, přestože tento typ prevence existuje, nejschůdnějším řešením je snaha o spolupráci s legálními makléři. Stránky jako eToro jsou ideálním řešením, kde se spojuje reputace a zkušenosti, a poskytují tak stabilní platformu.

eToro, přátelská a zcela spolehlivá investiční platforma


eToro Logo

 • 16 moedas criptográficas

 • 0% taxa

 • Regulamentado por CySecMore Information

Bitcoin Compass FakePřestože na internetu existují stovky stránek, kde můžete rozumně investovat a nakupovat a prodávat virtuální aktiva, jen málo z nich má takovou pověst jako eToro.

Tato stránka je jednou z nejznámějších stránek pro nákup a prodej bitcoinů na webu, kde může každý uživatel pomocí různých nástrojů dosáhnout finanční svobody, kterou slibují jiné stránky, které jsou jen podvodem.

eToro je místo, které nepožaduje žádný počáteční vklad, každý uživatel provede vklad, který chce koupit a investovat do toho, co hledá. Samotná platforma za své služby vydělává malou provizi, která je obvykle nepostřehnutelná pro zisk.

Stav zisku je zcela reálný, ukazuje všechny zisky a ztráty, které naše osoba při nákupu a prodeji Bitcoin, takže může být studován zlepšit v budoucnu. Stránka také usiluje o to, aby uživatelé i nadále zdravě investovali, takže se každou chvíli objevují další nástroje, kurzy, přednášky apod. To vše je navrženo tak, aby každému uživateli pomohlo exponenciálně růst jako makléř.

A konečně, eToro se neomezuje pouze na Bitcoiny. Jak všichni víme, Bitcoiny mají vysokou cenu a mnoho lidí chce investovat, ale nemají extrémně vysoký kapitál. Namísto investování do zlomků Bitcoinu můžete investovat do jiných kryptoměn, akcií, smluv atd. To vše se stejnou jistotou, jako kdybyste investovali do bitcoinů.

Zisk není zázračný, jak tvrdí falešné stránky: bude se zlepšovat, jak se budeme zlepšovat jako makléř. S rostoucím ziskem se mohou naše investice zvětšovat a vše se bude exponenciálně zvyšovat, ale jedno je jisté: eToro nám nikdy nedá záminku k výběru peněz, natož abychom čelili bezdůvodnému zmizení našich účtů. Jelikož se jedná o legálního makléře, můžeme si být nejen jisti, že své peníze dostaneme zpět, ale jsme také chráněni právním rámcem mnoha zemí, pokud jde o stížnosti u jakéhokoli orgánu.