Bitcoin Revolution Recenze – seriózní nebo podvod?

Logo Bitcoin RevolutionNapříklad poskytovatel Bitcoin Revolution se zdá být seriózní, alespoň na první pohled. Bitcoin, pravděpodobně nejznámější kryptoměna, skutečně slibuje přemrštěné zisky. Investor už neví, co je podvod a co je seriózní. O co u Bitcoin Revolution jde, je to podvod, nebo seriózní nabídka? Webové stránky neobsahují žádné akční informace, pouze propagandu.

Aktuální informace má smysl získávat od zavedených a seriózních společností. Seznam podvodných platforem Bitcoin je děsivě dlouhý. Poskytovatelé, kteří jsou v něm uvedeni, jsou označeni slovem „scam“. V seznamu je téměř 50 společností. Odpovídá to faktům, že ziskové rozpětí bitcoinu je nadprůměrné. To vědí i investoři, takže reklamy na podvodných stránkách mohou být pravdivé.

Bitcoin v současné době poskytuje zisky, nicméně jak je v této oblasti běžné, může se to kdykoli náhle změnit. Bitcoin byl také „dole“, ale během krátké doby se zvedl a v současné době zaznamenává nadprůměrné zisky.

Zisk přibližně 13 000 dolarů během 14 hodin však zní i na Bitcoin poměrně dobrodružně.

Co je to bitcoinová revoluce? Funguje, nebo je to podvod?“

Investor je informován, že minimální vklad činí 250 eur. Tato částka je takříkajíc „neškodná“. Tato částka je ve skutečnosti nízká, pokud je pravda, že s Bitcoin Revolution lze dosáhnout přehnaných zisků. Vyšší částka by přemýšlejícího spotřebitele odradila.

Zisk totiž přichází „sám od sebe“. Robotický software spravuje Bitcoin a zajišťuje bohatství. Uživatel vlastně nemusí nic dělat, jen čekat na zaúčtování zisku, téměř jako v zemi mléka a strdí. Ve skutečnosti se jedná o zisky. Po prvních ziscích lze klidně investovat trochu více peněz. Obchodníci, kteří mají zkušenosti, provádějí odpovídající průzkum.
Bitcoin Revolution Fake

Je Bitcoin Revolution legitimní, nebo je to podvod?

Tak tohle je neuvěřitelné. Gigantický zisk, zákazník nevěří svým očím. Nyní jde do výplaty, aby následně investoval ještě více peněz.

Výplata je možná, jak píše provozovatel, až když částka (liší se podle výše vkladu investora) dosáhne například částky 1 500 eur. Uživatel si řekne, no, 1 000 eur už je zisk, pak pokračuje v investování, dokud skutečně nezaznamená zisk 1 500 eur.

Tato malá hra pokračuje tak dlouho, dokud si zákazník neuvědomí, že k výplatě nikdy nedojde, ale investované peníze jsou pryč. Dotazy, kdy s penězi počítat, zůstávají bez odpovědi. Není uvedena žádná adresa ani jiný způsob kontaktu.

Dokonalé sliby motivují k investování u Bitcoin Revolution

Bitcoin Revolution ReviewVýznamné osobnosti uvádějí vysoké zisky. To je chytře zinscenované, ne každý obchodník si hned uvědomí, že jde o podvrh. Údajně u neznámého nejasného poskytovatele investovali Frank Thielen, Dieter Bohlen a Bill Gates. Tyto celebrity jsou samozřejmě neznalé a v žádném případě se na těchto podvodech nepodílejí. Zmanipulovaný obchodní software byl vyvinut odborníky. Laik si nevšimne, že se jedná o podvod, na který mnoho neznalých lidí naletí.

Bitcoin Revolution je dobře promyšlený softwarový systém. Minimální vklad je 250 eur nebo amerických dolarů, horní hranice není stanovena. Poskytovatel na to upozorňuje. Na domovské stránce není žádný otisk, což je podnětné. Informace o společnosti nebo zakladatelích také neexistují.

Hodnocení zákazníků může být podvod, jak ví každý spotřebitel. Každé zveřejněné hodnocení není vždy napsáno skutečnými zákazníky. Pozitivní hodnocení se nejlépe hodí jako reklamní vložka.

Není uvedena adresa ani číslo pevné linky, kontaktovat lze pouze telefonní číslo mobilního telefonu. Registrace se provádí pomocí jednoduchého registračního formuláře. Registrace probíhá rychle a nový zákazník je již požádán o minimálně 250 eur.

V sortimentu nabídky není ani aplikace pro mobilní zařízení.

Software společnosti Bitcoin Revolution vypadá na první pohled seriózně

Jednou z výhod je bezplatné poskytování softwaru. Slibovány jsou nadprůměrné zisky, které jsou „pro běžného spotřebitele až příliš vysoké“. Potenciální zákazník je vyzván, aby jednal rychle. Každý den lze zaregistrovat pouze omezený počet zákazníků. Proč vlastně? Co je špatného na tom, když se denně zaregistruje 1 000, 2 000 nebo jen 5 zákazníků. Proč je počet registrací omezen?

Nevýhody jsou však reálnější a pro uživatele bolestivější. Software přece jen nefunguje tak dobře. Registrace a vyzkoušení stojí uživatele minimální vklad 250 eur nebo více. Permanentní naléhání na vklad více peněz vlastně oživuje klienta myšlenkou: čím více je uloženo, tím vyšší jsou logicky zisky. Obchodník za své rozsáhlé zkušenosti draze platí.

Jeden z klientů se svěřuje, že vložil 250 eur a za měsíc vydělal 123 eur, nikoliv slibovaných 13 000 eur denně. No, každopádně žádná ztráta nevznikla.

Požadovaná výplata nebyla nikdy zpracována. Dotazy na stav zpracování zůstaly bez odpovědi. Netřeba dodávat, že k výplatě nedošlo.

Funkce, o kterých je třeba vědět

Astronomicky vysoké zisky nelze očekávat ani u Bitcoinu. Pro potenciálního zákazníka je důležité podívat se na otisk a podrobné kontaktní údaje, protože na podvodných webových stránkách obvykle žádný otisk není. Jaké jsou kontaktní údaje? Číslo mobilního telefonu samozřejmě nestačí. Adresa sídla společnosti není nikde uvedena, stejně jako e-mailová adresa. Formulář pro registraci je vyplněn a přeposlán na neviditelnou e-mailovou adresu.

Test, který provedli odborníci, odhalil, že prominentní zákazníci mají zakoupené obrázky. Sekce „O nás“ obsahuje vysvětlení softwaru. Podmínky jsou věty a odstavce naházené dohromady tak, aby vyhovovaly jakékoli společnosti. Správné výsledky 99 %, jinými slovy téměř každá transakce je zisková, ve skutečnosti neexistují. To žádný kryptografický robot nedokáže. Navíc je do očí bijící špatná němčina. Nejde o překlepy nebo nedbalé chyby, ale o závažné chyby týkající se gramatiky a pravopisu.

Nakupujte bitcoiny od důvěryhodného poskytovatele

Renomovaný poskytovatel Etoro je naprosto důvěryhodný. Jedná se o zavedeného poskytovatele, který existuje již přibližně 15 let. Reklama je realistická, žádné plané sliby se nekonají. Etoro má navíc platnou licenci, jak je uvedeno na webových stránkách. Každý, kdo chce nakupovat bitcoiny, by měl transakce zpracovávat u renomovaného poskytovatele, jako je Etoro, který je známý již několik let.


eToro Logo

  • 16 kryptoměn

  • 0% poplatek

  • Regulováno CySecMore Information
[/vc_row].