Bitcoin Storm recenze – vážné nebo podvodné?

Logo Bitcoin StormBitcoiny jsou již nějakou dobu velmi populární jako možnost investice a je o ně stále větší zájem. Dokonce i slavné osobnosti, jako je Elon Musk, důvěřují této formě investice a pomáhají jí dosahovat stále větších výšin. Trh s bitcoiny je velký a mezitím existuje mnoho programů pro obchodování s bitcoiny. Jedním z nich je Bitcoin Storm, který si v tomto článku podrobněji vysvětlíme.

Co je Bitcoin Storm? Funguje, nebo je to podvod?

Bitcoin Storm je platforma pro obchodování s bitcoiny. Podle provozovatele je tato platforma vhodná jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Není třeba podstupovat zvýšené riziko. Je možné si otevřít demo účet a získat počáteční zkušenosti. Registrace a manipulace s ním jsou nekomplikované a snadné. Rozhraní je přehledné a je přizpůsobeno známým obchodním formulářům, jako je Bitcoin Trader nebo Bitcoin Evolution. K dispozici je také aplikace, kterou lze použít k obchodování prostřednictvím chytrého telefonu. Zejména vzhled působí na první pohled velmi seriózně a nekomplikovaně. Vytváří dojem, že obchodování s bitcoiny je jednoduché a přímočaré. Zejména začátečníci, kteří se v této problematice nevyznají, často podlehnou této mylné představě a často investují spoustu peněz, o které nakonec přijdou. Stejně tak na internetu existuje mnoho zpráv, které jsou pozitivní a popisují tuto platformu jako seriózní. Takové takzvané zprávy na různých stránkách popisují platformu jako snadnou a doporučitelnou. Mnohé z těchto zpráv jsou však falešné. Odborníci z oboru již nějakou dobu hodnotí tuto obchodní platformu jako neseriózní a nedoporučitelnou. Platforma se inzeruje s jednoduchým ovládáním. Na první pohled se postup zdá být velmi snadný a nekomplikovaný. V dlouhodobém horizontu však nelze vydělat žádné peníze, ale spíše o ně přijít.

Jak Bitcoin Storm a jeho obchodní bot fungují?

Srdcem Bitcoin Storm je obchodní bot. Stejně jako mnoho jiných botů i tento pracuje s algoritmy a dalšími výpočty. Analyzuje trh pomocí různých ukazatelů, jako je exponenciální klouzavý průměr nebo index relativní síly. TheBot analyzuje trh a poté vydává doporučení, kdy měnu nakoupit a kdy ji prodat. Program neustále monitoruje trh. Na webových stránkách je zájemce veden k tomu, že stačí provést několik nastavení, jakým věcem má TheBot věnovat pozornost. Zejména pro začátečníky a nováčky v oblasti Bitcoinu není tak snadné tato nastavení provést a rychle může dojít k závažným chybám, které mohou být nakonec velmi drahé. V závislosti na provedeném nastavení se bot chová samostatně a nakupuje nebo prodává. Takovou poměrně jednoduchou variantu pro obchodování s Bitcoiny nelze u renomovaných poskytovatelů najít. Vyžaduje individuální a samostatně vyvinutou strategii, aby byla dlouhodobě úspěšná. Bot, který jede stále podle stejných parametrů, nebude dlouhodobě úspěšný a investované peníze se tak ztratí. Snadné obchodování bez určitého vhledu do věci tedy není možné. Poskytovatel však v tomto případě poskytuje zdání. Zejména pro začátečníky se jedná o klamný vhled.

Bitcoin Storm Fake Reviews

Podvod – jak Bitcoin Storm klame

Skutečný podvod společnosti Bitcoin Storm má za cíl vzbudit v potenciálních zákaznících a zejména začátečnících dojem, že obchodování s bitcoiny je snadné a i laici s ním mohou snadno vydělat peníze. S botem nelze dlouhodobě uzavírat žádné úspěšné obchody. Kromě toho reklama poskytovatele vytváří falešný dojem, který je často klamavý, zejména pro začátečníky a nováčky. Seriózní test odhalí, jaké podvody se s ním provádějí. Při delších výzkumech lze zjistit, že stále více zkušeností uživatelů ukazuje, že platforma a poskytovatel nejsou vhodné zejména pro začátečníky a začátečníky. I profesionálové poskytovateli důvěřují stále méně a obracejí se na jiné platformy pro obchodování s bitcoiny. Pro stále více lidí vychází najevo, že jde o podvod. Na scéně je poskytovatel stále méně oblíbený a téměř se nepoužívá. Zejména nováčci však tomuto podvodu stále naletěli. Nesčetné reference a propracovaná reklama vyvolávají dojem, že se jedná o seriózního poskytovatele, díky kterému je obchodování s bitcoiny velmi jednoduché a přímočaré. Tak tomu však není. Tuto platformu nelze doporučit. Nákup a obchodování s bitcoiny by mělo probíhat u jiných poskytovatelů.


eToro Logo

  • 16 kryptoměn

  • 0% poplatek

  • Regulováno CySecMore Information

Pozitivní zkušenosti: Jaké jsou alternativy?

Například zavedenou, renomovanou a oblíbenou platformou pro obchodování s bitcoiny je eToro. Na eToro se jedná o online obchodní platformu pro sociální obchodování a investice do více aktiv. Kromě kryptoměn lze obchodovat také s komoditami a akciemi. Platforma je považována za seriózní a je vhodná zejména pro začátečníky i pokročilé obchodníky. Počáteční zkušenosti je možné získat na bezplatném demo účtu. Vklady do výše 20 000 eur jsou u platformy právně chráněny pro případ platební neschopnosti. Obchodovat lze s více než 120 kryptoměnami. Na platformě je dobře možné obchodovat i s akciemi. V testech si platforma vede mimořádně dobře. Je snadné nakupovat různé kryptoměny. Nicméně i zde jsou velmi důležité znalosti o kryptoměnách a určitá struktura a strategie. Pro zkušené obchodníky je platforma přehledná. Vše potřebné můžete provádět přímo v uživatelském účtu nebo v aplikaci. Pravděpodobně proto je poskytovatel tak úspěšný jak mezi nováčky, tak mezi odborníky v oblasti obchodování s kryptoměnami. eToro má sídla na Kypru, ve Velké Británii a v Izraeli. Je to jeden z největších a nejrenomovanějších brokerů v Německu.

Shrnutí recenze Bitcoin Storm

Bitcoin Storm je pochybný poskytovatel pro obchodování s bitcoiny. Kvůli falešným referencím a klamavé reklamě působí na lidi seriózním dojmem. Dokonce i v některých testech je platforma hodnocena jako doporučitelná a obzvláště snadná. Použitý bot není vhodný. Zejména začátečníci, kteří se na něj spoléhají, přijdou o peníze. Bez určitých znalostí, zkušeností a vhodné strategie není obchodování s bitcoiny vážně možné. Platforma vytváří dojem, že obchodování s Bitcoiny může být nekomplikované a snadné. Vzhledem k těmto souvislostem platformu nedoporučujeme.