Bitcoin Compass – Czy to oszustwo, test i recenzje!

Logo Bitcoin CompassKażdy słyszał o nowej, pojawiającej się metodzie inwestycyjnej znanej jako trading. Nawet jeśli nie masz konkretnej wiedzy na ten temat, większość ludzi rozumie podstawy: Kupujesz Bitcoin, gdy są one w niskiej cenie, i sprzedajesz Bitcoin, gdy cena idzie w górę, generując zysk.

Podczas gdy handel jest znacznie bardziej skomplikowany niż to, co powiedzieliśmy w poprzednim akapicie, podstawowe zasady są te, które zostały już wymienione. Jeśli jesteś w stanie zdobyć wystarczającą wiedzę, aby przewidzieć wzloty i upadki Bitcoin, możesz zarobić nawet do tysięcy dolarów zysku. Zaufane platformy takie jak eToro oferują tę usługę tysiącom ludzi na co dzień, gdzie zyski mogą być gigantyczne.

Jednak nic dziwnego, że zaczęły pojawiać się aplikacje takie jak Bitcoin Compass. Aplikacje te obiecują niewyobrażalne zyski, ponieważ przewidują wzloty i upadki Bitcoin. Ponieważ bycie brokerem wiąże się z dużą inwestycją czasu i nauki, wielu pada ofiarą tego typu aplikacji, które „zaoszczędzą“ im czas potrzebny na dokonywanie transakcji.

Prawda o Bitcoin Compass, gigantycznym oszustwie

Większość z tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem Bitcoin (i niektórzy doświadczeni), czują się podekscytowani, że dostaną aplikację, która działa jak robot kupujący i sprzedający, z „99,4%“ skutecznością.

To, czego nie wiedzą, to fakt, że już jakiś czas temu udowodniono, że te boty są niczym więcej niż aplikacjami-widmami, zaprojektowanymi przez oszustów w celu uzyskania znacznych depozytów na swoje konta, a następnie pozostawienia użytkowników z gigantycznymi stratami.

Jednak znalezienie dowodów na istnienie oszustwa w całości jest skomplikowane. Dlatego codziennie tysiące ludzi pada ofiarą tego oszustwa, a tysiące euro trafiają na konta oszustów, którzy wzbogacają się w całkowicie nielegalny sposób. Wśród dowodów możemy wymienić:

 • Są to nielegalni brokerzy, bez reputacji do potwierdzenia
 • Niemożliwe jest naukowo i ekonomicznie rzecz biorąc, zdolność predykcyjna 99,4%, jak twierdzą te programy
 • Jego strony nie są niczym więcej niż Clone Scam
 • Pokazane dane są nierealistyczne, chociaż wyglądają jak ciągły, nieprzerwany zysk
 • W momencie chęci wycofania pieniędzy, pojawią się wymówki lub problemy

Jak działa Bitcoin Compass Scam

Termin clone scam jest podawany dla tych usług online, które są oferowane na różnych stronach, obiecując niewyobrażalne zyski przy niewielkim wysiłku. Zysk jest tak atrakcyjny, że nic dziwnego, że wiele osób jest przyciąganych do klikania na ich banery lub reklamy, aby zostać przekierowanym na konkretną stronę.

Zabawne jest to, że bez względu na to, jaką nazwę klikniesz (Bitcoin Compass, Bitcoin Predict, Bitcoin Billionaire, itp.) Skończysz przekierowany na tę samą stronę za każdym razem. Z tego powodu pochodzi nazwa „oszustwo klonu“.

Prawda jest taka, że wielu niedoświadczonych użytkowników ignoruje ten pierwszy znak i decyduje się spojrzeć na stronę. Pokazuje ona gigantyczne roszczenia użytkowników, którzy w krótkim czasie stali się milionerami, korzystając z tej aplikacji. Następnie pojawiają się obrazy, zdjęcia, referencje, wyciągi bankowe itp. W niektórych przypadkach można nawet zobaczyć filmy wideo znanych osób, dających pozytywne wykłady na temat tej metody zarabiania, ale bez podawania nazwy konkretnej strony.

Wszystko jest zaprojektowane tak, aby pojawić się i dać poczucie zysku użytkownikom, którzy podekscytowani zdecydują się dołączyć do tego, co oferuje strona.

Bitcoin Compass Investors

I jak oszuści osiągają zyski?

Tak jak w przypadku każdego innego rodzaju oszustwa, osoby prowadzące ten przekręt nie zajmują się wymuszoną kradzieżą jakiegokolwiek rodzaju. To my, przyciągnięci ich słowami i usługami, które oferują, padamy ofiarą ich oszustwa i decydujemy się wejść we wszystko, co Bitcoin Compass ma do zaoferowania.

Po wstępnym spojrzeniu, wchodzimy w tryb rejestracji, gdzie jesteśmy proszeni o wprowadzenie naszych danych w niektórych przypadkach, jak w innych staramy się stworzyć nasze konto. Ale kiedy nadejdzie czas, rejestracja nie może być zakończona, dopóki nie wpłacimy początkowego depozytu. Depozyt ten wynosi zazwyczaj minimum 250 euro.

Depozyt może być przelany na konto bankowe, lub zapłacony na różne sposoby za pomocą metod płatności online. Prawda jest taka, że po przelaniu pieniędzy, istnieje bardzo mała szansa, że zobaczymy je ponownie.

Co się dzieje dalej w Bitcoin Compass?

Po dokonaniu początkowego depozytu, aplikacja już dostała to, czego chciała. Strona musi jednak zachować swoją fasadę wiarygodności.
Strona pogratuluje nam podjęcia tej doskonałej decyzji, a następnie zacznie wysyłać nam różne dane o naszych zarobkach uzyskanych w ciągu kilku dni. Te wysyłane dokumenty pokazują zarobki w nierealistyczny sposób: 99,4% wygranych prognoz, w przeciwieństwie do braku strat. Prawda jest taka, że pokazują nam, jak pieniądze praktycznie podwajają się dzień po dniu.

Problem pojawia się, gdy decydujemy się wypłacić wygraną. Na początku wydaje się to szybkie i proste, jednak szybko natrafimy na następujące możliwe problemy:

 • Wypłata nie może zostać zrealizowana z powodu problemów z platformą
 • Zaczynają oferować nam soczyste oferty, które nie będą ważne, jeśli wypłacimy nasze pieniądze
 • Zachęcają nas do inwestowania więcej, aby zarobić więcej
 • Mówią nam, że wypłata została wysłana na nasze konto bankowe, ale nigdy nie dociera

Użytkownicy nieco zdesperowani, szukają natychmiastowego rozwiązania, więc zwracają się do obsługi klienta takich stron. Zaskakująco, znajdą odpowiedź od zespołu oszustów, którzy będą uprzejmie starać się uspokoić klienta i przekonać go, że wszystko jest w normie. Będą również próbowali zaproponować im pakiety, oferty itp. Wszystko w atrakcyjny sposób, tak aby klient zainwestował więcej.

Kiedy cierpliwość się kończy, można zauważyć oszustwo: pieniądze nie mogą być wypłacone i zawsze są wymówki lub problemy z ich wypłaceniem. Na domiar złego, w niektórych przypadkach konta znikają bez śladu, zabierając ze sobą cały depozyt użytkownika i kolejne inwestycje.

Co mogę zrobić, aby nie stać się ofiarą tego typu oszustwa?

.
Po złożeniu depozytu na tego typu stronach, jest mało prawdopodobne, abyś mógł z tego skorzystać. Najlepsze, co możesz uzyskać z tej sytuacji, to odzyskać trochę pieniędzy poprzez ciągłe dążenie do wypłaty.

Jednak nie ma rozwiązania, aby zostać oszukanym w ten sposób, najlepszą metodą jest zapobieganie. W tym celu musimy wziąć pod uwagę, te cechy i unikać tych stron:

  • Oferują gigantyczne zyski bez żadnego wysiłku
  • Jego linki przekierowują na strony o różnych nazwach, lub kilka różnych linków przekierowuje w to samo miejsce
  • Komentarze na stronie poddają w wątpliwość reputację Twojej strony głównej
  • Obrazy na stronie nie należą do witryny: można je znaleźć gdzie indziej

.

Wreszcie, chociaż ten rodzaj zapobiegania istnieje, najbardziej realnym rozwiązaniem jest dążenie do pracy z legalnymi brokerami. Strony takie jak eToro są doskonałym rozwiązaniem, gdzie reputacja i doświadczenie łączą się, aby dać stabilną platformę.

eToro, przyjazna i całkowicie niezawodna platforma inwestycyjna

.


eToro Logo

 • 16 kryptowalut

 • 0% opłat

 • Regulowane przez CySecMore Information

Bitcoin Compass FakeChoć w internecie istnieją setki serwisów, na których można dokonywać mądrych inwestycji oraz kupować i sprzedawać wirtualne aktywa, niewiele z nich cieszy się taką renomą jak eToro.

Ta strona jest jedną z najbardziej znanych stron kupna i sprzedaży Bitcoin w sieci, gdzie każdy użytkownik może korzystać z różnych narzędzi, aby osiągnąć wolność finansową, którą obiecują inne strony, które są po prostu oszustwem.

eToro to strona, która nie prosi o żaden początkowy depozyt, każdy użytkownik składa depozyt, który chcesz kupić i zainwestować w to, czego szuka. Sama platforma pobiera niewielką prowizję za swoją usługę, która zazwyczaj jest niezauważalna w stosunku do zysku.

Status zysku jest całkowicie realne, pokazując wszystkie zyski i straty dokonane przez naszą osobę w zakupie i sprzedaży Bitcoin, więc może być badane w celu poprawy w przyszłości. Strona dąży również do tego, aby użytkownicy nadal zdrowo inwestowali, dlatego co jakiś czas można zobaczyć dodatkowe narzędzia, kursy, wykłady itp. Wszystko to ma na celu pomóc każdemu użytkownikowi rozwijać się wykładniczo jako broker.

Wreszcie, eToro nie jest ograniczone do Bitcoinów. Jak wszyscy wiemy, Bitcoins mają wysoką cenę, a wiele osób szuka inwestycji, ale nie mają wyjątkowo wysokiego kapitału. Zamiast inwestować w ułamki Bitcoinów, możesz inwestować w inne kryptowaluty, akcje, traktaty i tak dalej. Wszystko z takim samym bezpieczeństwem, jak gdybyś inwestował w Bitcoiny.

Zysk nie jest cudowny, jak mówią fałszywe strony: poprawi się, gdy poprawimy się jako broker. Wraz ze wzrostem naszych zysków, nasze inwestycje mogą stać się większe, a wszystko wzrośnie wykładniczo, ale jedna rzecz jest pewna: eToro nigdy nie da nam pretekstu do wycofania naszych pieniędzy, nie mówiąc już o stawieniu czoła naszym kontom znikającym bez powodu. Będąc legalnym brokerem, możemy nie tylko być pewni, że otrzymamy nasze pieniądze z powrotem, ale jesteśmy również chronieni przez ramy prawne wielu krajów, jeśli chodzi o składanie skarg do jakichkolwiek władz.