Bitcoin Revolution opinie – rejestracja, zarabianie, kryptowaluty

Bitcoin Revolution Logo Na przykład dostawca Bitcoin Revolution wydaje się renomowany, przynajmniej na pierwszy rzut oka. Bitcoin, prawdopodobnie najbardziej znana kryptowaluta, faktycznie obiecuje wygórowane zyski. Inwestor nie wie już, co jest oszustwem, co jest poważne. O co chodzi w Bitcoin Revolution, czy jest to oszustwo, czy poważna oferta? Strona nie zawiera żadnych informacji, które można wykorzystać, tylko propagandę.

Sensowne jest, aby uzyskać aktualne informacje od sprawdzonych i renomowanych firm. Lista platform oszustw Bitcoin jest przerażająco długa. Wymienieni tam dostawcy są oznaczeni słowem „scam“. Na liście znajduje się blisko 50 firm. Jest to zgodne z faktami, że marża zysku z Bitcoin jest ponadprzeciętna. Wiedzą o tym również inwestorzy, więc reklamy stron z oszustwami mogą być prawdziwe.

Bitcoin obecnie zapewnia zyski, jednak, jak to jest normalne w tej dziedzinie, może się to gwałtownie zmienić w każdej chwili. Bitcoin był również „w dół“, ale w krótkim czasie powrócił i obecnie osiąga ponadprzeciętne zyski.

Jednak wygranie około $13,000 w ciągu 14 godzin brzmi dość awanturniczo, nawet jak na Bitcoina.

Czym jest Bitcoin Revolution? Czy to działa, czy jest to oszustwo?

Inwestor jest informowany, że minimalny depozyt wynosi 250 euro. Ta kwota jest „nieszkodliwa“, że tak powiem. Suma ta jest faktycznie niska, jeśli prawdą jest, że niebotyczne zyski można osiągnąć z Bitcoin Revolution. Wyższa suma odstraszyłaby myślącego konsumenta.

Zysk przychodzi „na własną rękę“. Oprogramowanie robotyczne zarządza Bitcoin i zapewnia bogactwo. Użytkownik w rzeczywistości nie musi nic robić, tylko czekać na zaksięgowanie zysku, prawie jak kraina mlekiem i miodem płynąca. W rzeczywistości są zyski. Po pierwszych zyskach można spokojnie zainwestować trochę więcej pieniędzy. Handlowcy, którzy mają doświadczenie dokonują odpowiednich badań.
Bitcoin Revolution Fake

Czy Bitcoin Revolution jest legalny czy jest oszustwem?

Och, to jest niewiarygodne. Gigantyczny zysk, klient nie może uwierzyć swoim oczom. Teraz idzie do wypłaty, aby potem zainwestować jeszcze więcej pieniędzy.

Wypłata jest możliwa tylko wtedy, pisze operator, gdy kwota (różni się w zależności od wysokości depozytu inwestora) osiągnęła kwotę np. 1.500 euro. Użytkownik mówi sobie, no cóż, 1.000 euro to już zysk, po czym inwestuje dalej, aż faktycznie odnotuje 1.500 euro zysku.

Ta mała gra toczy się dalej, aż klient uświadamia sobie, że nigdy nie będzie wypłaty, ale zainwestowane pieniądze przepadły. Zapytania, kiedy z pieniędzmi, które mają być policzone, pozostają bez odpowiedzi. Nie ma adresu ani innego sposobu kontaktu.

Perfekcyjne obietnice motywują do inwestowania w Bitcoin Revolution

Bitcoin Revolution ReviewProminentne osobistości informują o wysokich zyskach. Jest to sprytnie zainscenizowane, nie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę od razu, że jest to fake. Rzekomo Frank Thielen, Dieter Bohlen i Bill Gates zainwestowali z nieznanym, niejasnym dostawcą. Oczywiście, celebryci są ignorantami i w żaden sposób nie są zaangażowani w te oszustwa. Zmanipulowane oprogramowanie handlowe zostało opracowane przez ekspertów. Laik nie zauważa, że jest to oszustwo, na które wpada wielu ignorantów.

Bitcoin Revolution to dobrze przemyślany system oprogramowania. 250 euro lub dolarów amerykańskich to minimalna stawka, górna granica nie jest określona. Dostawca zwraca na to uwagę. Na stronie głównej nie ma nadruku, co daje do myślenia. Informacje o firmie lub założycielach również nie istnieją.

Oceny klientów mogą być oszustwem, o czym wie każdy konsument. Każda opublikowana ocena nie zawsze jest napisana przez prawdziwych klientów. Pozytywna ocena najlepiej nadaje się jako wkładka reklamowa.

Nie ma adresu ani numeru telefonu stacjonarnego, można się skontaktować tylko z numerem telefonu komórkowego. Rejestracja odbywa się za pomocą prostego formularza rejestracyjnego. Rejestrowanie odbywa się szybko, a nowy klient jest już proszony o co najmniej 250 euro.

Aplikacji na urządzenia mobilne również nie ma w asortymencie oferty.

Oprogramowanie Bitcoin Revolution już na pierwszy rzut oka wydaje się renomowane

Jedną z zalet jest darmowe udostępnienie oprogramowania. Obiecywane są ponadprzeciętne zyski, które są „zbyt wysokie, aby mogły być prawdziwe dla normalnego konsumenta“. Potencjalny klient jest nakłaniany do szybkiego działania. Tylko ograniczona liczba klientów może być zarejestrowana każdego dnia. Dlaczego właściwie? Co jest złego w rejestracji 1000 lub 2000 lub tylko 5 klientów dziennie. Dlaczego liczba rejestracji jest ograniczona?

Jednak wady są bardziej realne i bardziej bolesne dla użytkownika. Oprogramowanie nie działa tak dobrze po wszystkim. Zarejestrowanie się i wypróbowanie go kosztuje użytkownika minimalną stawkę w wysokości 250 euro lub więcej. Ciągłe ponaglanie do wpłacenia większej ilości pieniędzy w rzeczywistości ożywia klienta myślą: im więcej jest wpłacone, tym logicznie wyższe są zyski. Trader płaci drogo za swoje bogate doświadczenie.

Jeden z klientów dzieli się tym, że wpłacił 250 euro, zarobił 123 euro w ciągu miesiąca, a nie obiecane 13.000 euro dziennie. Cóż, w każdym razie nie było żadnych strat.

Żądana wypłata nigdy nie została zrealizowana. Zapytania o status przetwarzania pozostały bez odpowiedzi. Nie trzeba dodawać, że żadna wypłata nie została zrealizowana.

Cechy, o których warto wiedzieć

W przypadku Bitcoin nie należy również oczekiwać astronomicznie wysokich zysków. Dla potencjalnego klienta ważne jest spojrzenie na nadruk i szczegółowe dane kontaktowe, ponieważ na stronach internetowych oszustów zazwyczaj nie ma żadnego nadruku. Jakie są dane kontaktowe? Numer telefonu komórkowego oczywiście nie jest wystarczający. Adres siedziby firmy nie jest nigdzie podany, podobnie jak adres e-mail. Formularz rejestracyjny jest wypełniany i przekazywany na niewidoczny adres e-mail.

Test przeprowadzony przez ekspertów wykazał, że znaczącymi klientami są zakupione obrazy. Sekcja „O nas“ zawiera objaśnienia dotyczące oprogramowania. Warunki to zdania i akapity rzucone razem, aby pasowały do każdej firmy. 99% poprawnych wyników, innymi słowy prawie każda transakcja jest opłacalna, nie istnieje w rzeczywistości. Żaden robot kryptowalutowy nie może sobie z tym poradzić. Co więcej, zły niemiecki jest uderzający. To nie są literówki lub nieostrożne błędy, ale poważne błędy dotyczące gramatyki i ortografii.

Kupuj Bitcoin od zaufanego dostawcy

Renomowany dostawca Etoro jest absolutnie godny zaufania. Jest to dostawca o ugruntowanej pozycji, który jest obecny od około 15 lat. Reklama jest realistyczna, nie są składane puste obietnice. Ponadto Etoro posiada ważną licencję, co jest widoczne na stronie internetowej. Każdy, kto chce kupić Bitcoin, powinien przetwarzać transakcje z renomowanym dostawcą, takim jak Etoro, który jest znany od lat.

table id=14 /]