Bitcoin Storm opinie – poważna sprawa czy oszustwo?

Logo Bitcoin StormBitcoiny są od pewnego czasu bardzo popularne jako opcja inwestycyjna i cieszą się coraz większym popytem. Nawet tak znane osoby jak Elon Musk ufają tej formie inwestycji i pomagają jej osiągać coraz większe szczyty. Rynek Bitcoin jest duży, a w międzyczasie istnieje wiele programów do handlu Bitcoinami. Jednym z nich jest Bitcoin Storm, który zostanie wyjaśniony bardziej szczegółowo w tym artykule.

Czym jest Bitcoin Storm? Czy to działa, czy jest to oszustwo?

Bitcoin Storm jest platformą do handlu bitcoinami. Według operatora, platforma ta jest odpowiednia zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Nie ma potrzeby podejmowania zwiększonego ryzyka. Możliwe jest otwarcie konta demo i zdobycie pierwszego doświadczenia. Rejestracja i obsługa są nieskomplikowane i łatwe. Interfejs jest przejrzysty i dostosowany do znanych form handlu, takich jak Bitcoin Trader czy Bitcoin Evolution. Dostępna jest również aplikacja, która może być używana do handlu za pośrednictwem smartfona. Szczególnie wygląd wydaje się bardzo poważny i nieskomplikowany na pierwszy rzut oka. Sprawia wrażenie, że handel Bitcoinami jest prosty i nieskomplikowany. Szczególnie początkujący, którzy nie są zaznajomieni z tym zagadnieniem, często ulegają temu błędnemu przekonaniu i często inwestują dużo pieniędzy, które w końcu są tracone. Podobnie, w Internecie istnieje wiele raportów, które są pozytywne i opisują tę platformę jako renomowaną. Takie tak zwane raporty na różnych stronach opisują platformę jako łatwą i godną polecenia. Wiele z tych raportów jest fałszywych. Eksperci w branży od pewnego czasu oceniają platformę handlową jako niepoważną i niegodną polecenia. Platforma reklamuje się z łatwą obsługą. Na pierwszy rzut oka, procedura wydaje się bardzo łatwa i nieskomplikowana. Jednakże, nie można zarobić pieniądze w dłuższej perspektywie, ale raczej pieniądze są tracone.

Jak działa Bitcoin Storm i jego bot handlowy?

Sercem Bitcoin Storm jest bot handlowy. Podobnie jak wiele innych botów, ten działa w oparciu o algorytmy i inne obliczenia. Analizuje rynek za pomocą różnych wskaźników, takich jak wykładnicza średnia krocząca lub wskaźnik siły względnej. TheBot analizuje rynek, a następnie wydaje zalecenia dotyczące tego, kiedy kupić walutę, a kiedy ją sprzedać. Program stale monitoruje rynek. Na stronie internetowej zainteresowany jest przekonany, że musi tylko dokonać pewnych ustawień, na jakie rzeczy TheBot ma zwracać uwagę. Zwłaszcza dla początkujących i nowicjuszy w Bitcoin, ustawienia te nie są tak łatwe do wykonania i szybko mogą pojawić się poważne błędy, które mogą skończyć się bardzo kosztownie. W zależności od dokonanych ustawień, bot działa samodzielnie i kupuje lub sprzedaje. Takiego dość prostego wariantu do handlu Bitcoinami nie można znaleźć u renomowanych dostawców. Wymaga on indywidualnej i samodzielnie opracowanej strategii, aby odnieść sukces w dłuższej perspektywie. Bot, który zawsze idzie na te same parametry, nie odniesie sukcesu na dłuższą metę, a tym samym zainwestowane pieniądze zostaną utracone. Łatwy handel bez pewnego wglądu w sprawę nie jest więc możliwy. Jednak dostawca daje wygląd w tym przypadku. Zwłaszcza dla początkujących jest to zwodniczy wgląd.

Bitcoin Storm Fake Reviews

Skandal – Jak Bitcoin Storm zwodzi

Faktyczne oszustwo Bitcoin Storm ma na celu wywołanie wrażenia u potencjalnych klientów, a zwłaszcza początkujących, że handel Bitcoinami jest łatwy i nawet laicy mogą z łatwością zarabiać na nim pieniądze. Na dłuższą metę nie można dokonać żadnych udanych transakcji za pomocą bota. Ponadto reklama dostawcy daje fałszywe wrażenie, które często jest zwodnicze, szczególnie dla początkujących i nowicjuszy. Poważny test ujawni, jakie oszustwo jest z nim dokonywane. Przy dłuższych badaniach można dowiedzieć się, że coraz więcej doświadczeń użytkowników pokazuje, że platforma i provider nie jest odpowiedni zwłaszcza dla początkujących i początkujących. Nawet profesjonaliści ufają dostawcy coraz mniej i zwracają się do innych platform do handlu bitcoins. Dla coraz większej liczby osób oszustwo wychodzi na jaw. Na scenie dostawca jest coraz mniej popularny i prawie nie jest używany. Jednak zwłaszcza nowicjusze wciąż nabierają się na to oszustwo. Niezliczone referencje i wyszukane reklamy sprawiają wrażenie, że jest to renomowany dostawca, który sprawia, że handel Bitcoinami jest bardzo prosty i nieskomplikowany. Jednak tak nie jest. Platforma nie jest godna polecenia. Kupowanie i handlowanie Bitcoinami powinno odbywać się za pośrednictwem innych dostawców.


eToro Logo

  • 16 kryptowalut

  • 0% opłat

  • Regulowane przez CySecMore Information

Pozytywne doświadczenia: Jakie są alternatywy?

Na przykład, ugruntowaną, renomowaną i popularną platformą do handlu Bitcoinami jest eToro. W eToro, jest to platforma handlowa online do handlu społecznego i inwestycji wielopieniężnych. Oprócz kryptowalut, towary i akcje mogą być również przedmiotem obrotu. Platforma jest uważana za renomowaną i jest szczególnie odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych handlowców. Możliwe jest zdobycie pierwszego doświadczenia na bezpłatnym koncie demo. Depozyty do 20.000 euro są prawnie chronione przez platformę w przypadku niewypłacalności. Można handlować ponad 120 kryptowalutami. Handel akcjami jest również możliwy na tej platformie. W testach platforma wypada szczególnie dobrze. Łatwo jest kupić różne kryptowaluty. Niemniej jednak, wiedza o kryptowalutach i pewna struktura i strategia jest również bardzo ważna tutaj. Dla doświadczonego tradera platforma jest przejrzyście rozplanowana. Wszystkie niezbędne rzeczy można zrobić bezpośrednio na koncie użytkownika lub w aplikacji. Prawdopodobnie z tego powodu dostawca cieszy się tak dużym powodzeniem zarówno wśród nowicjuszy, jak i ekspertów w dziedzinie handlu kryptowalutami. eToro ma siedziby na Cyprze, w Wielkiej Brytanii i Izraelu. Jest to jeden z największych i najbardziej renomowanych brokerów w Niemczech.

Podsumowanie recenzji Bitcoin Storm

Bitcoin Storm jest wątpliwym dostawcą do handlu bitcoinami. Ze względu na fałszywe referencje i zwodnicze reklamy, ludzie są poddawani poważnym wrażeniom. Nawet w niektórych testach platforma jest oceniana jako godna polecenia i szczególnie łatwa. Używany bot nie jest odpowiedni. Szczególnie początkujący, którzy polegają na nim, stracą pieniądze. Bez pewnej wiedzy, doświadczenia i odpowiedniej strategii, handel Bitcoinami nie jest poważnie możliwy. Platforma daje wrażenie, że handel z Bitcoins może być nieskomplikowany i łatwy. Ze względu na te tła, platforma nie jest zalecana.